page

O nas

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni wasze oczekiwania. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.
blank

Kim jesteśmy?

Jako biuro pośrednictwa pracy stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. W szeregach naszej agencji pracy zasiadają eksperci z dziedziny zatrudniania pracowników. Działamy zarówno z rodzimymi przedsiębiorstwami, jak i na międzynarodowym rynku, zajmując się między innymi leasingiem pracowników z Ukrainy. Nasze usługi są skierowane dla poszukujących pracy oraz dla firm zainteresowanych pozyskaniem zasobów ludzkich lub ich delegacją. Będąc profesjonalnym biurem pośrednictwa pracy, przykładamy wysoką wagę do pracy związanej z doradztwem personalnym, a nasze doświadczenie pomaga nam w sprawnym poruszaniu się po wielu branżach różnych sektorów. Polecamy również swoje usługi jako agencja pracy tymczasowej dla przedsiębiorstw chętnych zatrudnienia cudzoziemców. Pracownicy z Ukrainy oraz ich pracodawcy polecają nasze usługi i wskazują na korzyści z nich płynące, a wszystko dlatego, że zatrudnianiem cudzoziemców zajmujemy się na co dzień. Od A do Z prowadzimy leasing pracowników z Ukrainy, a wszystkie formalności z tym związane spoczywają na nas. Nasza oferta jest dostosowana dla firm, które chcą zlecić nam również międzynarodowe delegowanie pracowników.

Co nas wyróżnia?

     Agencja pracy spod naszego szyldu wielu klientom kojarzy się z profesjonalizmem i nieszablonowym szukaniem rozwiązań danego problemu. Nasze biuro pośrednictwa pracy wprowadziło na rynek wiele innowacji, które odbiły się wielkim echem pozytywnych opinii. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na transparentność wszystkich działań i indywidualne podejście do klienta zainteresowanego usługami agencji pracy tymczasowej, a także innymi pozycjami z naszej oferty. Każde działanie ze strony biura pośrednictwa pracy powinno być dokładnie sprawdzane pod kątem aktualnego prawa zarówno polskiego, jak i obowiązującego w innych krajach, a właśnie to oferujemy naszym wspólnikom. We współpracy z klientami cenimy sobie uczciwe partnerstwo, dlatego obiecujemy pomoc we wszystkich elementach naszych kompetencji, związanych również z leasingiem pracowników z Ukrainy. Odpowiednie słuchanie potrzeb nie tylko całego rynku, ale także indywidualnie każdego z klientów, sprawiło, że jesteśmy agencją pracy, która odpowiada na wszystkie potrzeby naszych współpracowników, a w rezultacie sprawia, że zarówno firmy, jak i pracownicy z Ukrainy stawiają na długotrwałe relacje z naszą agencją pracy.

 

blank
blank blank
blank
Nasza misja
Naszą misją jest pomoc w rozwoju Państwa biznesu i zagwarantowanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego.
blank
Nasz cel
Naszym celem jest troska o sukces Państwa firmy. Usługi, które świadczymy są doskonalne dopasowane do Państwa potrzeb.
blank

Nasz zespół

blank blank
Maciej Mosiek
Prezes Zarządu
Andrzej Mosiek
Członek Zarządu
Bogdan Gaisler
Dyrektor oddziału (m. Środa Wielkopolska)
Taras Dolynsky
Dyrektor oddziału (m. Łódź)

Certyfikaty

CERTYFIKAT UPRAWNIAJĄCY DO PROWADZENIA AGENCJI ZATRUDNIENIA
CERTYFIKAT UPRAWNIAJĄCY DO DORADZTWA PERSONALNEGO
CZŁONKOSTWO FIRMY W KOALICJI NA RZECZ PRZYJAZNEJ REKRUTACJI