O nas

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni wasze oczekiwania. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.
blank

Kim jesteśmy?

MM Work Force Professional to Agencja Pracy Tymczasowej, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.

Naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług z zakresu szerokorozumianego doradztwa personalnego oraz transgranicznego delegowania pracowników, wpasowanych w aktualne tendencje rynkowe. Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. W relacjach z Klientami i Pracownikami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, których świadczenie każdorazowo oparte jest o obowiązujące przepisy krajowe oraz wspólnotowe.

blank
blank
blank blank
blank
Nasza misja
Naszą misją jest pomoc w rozwoju Państwa biznesu i zagwarantowanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego.
blank
Nasz cel
Naszym celem jest troska o sukces Państwa firmy. Usługi, które świadczymy są doskonalne dopasowane do Państwa potrzeb.
blank

Nasz zespół

blank blank
Maciej Mosiek
Prezes Zarządu
Andrzej Mosiek
Członek Zarządu
Bogdan Gaisler
Dyrektor oddziału (m. Środa Wielkopolska)
Taras Dolynsky
Dyrektor oddziału (m. Łódź)

Certyfikaty

CERTYFIKAT UPRAWNIAJĄCY DO PROWADZENIA AGENCJI ZATRUDNIENIA
CERTYFIKAT UPRAWNIAJĄCY DO DORADZTWA PERSONALNEGO
CZŁONKOSTWO FIRMY W KOALICJI NA RZECZ PRZYJAZNEJ REKRUTACJI