page

Переваги для роботодавця

MM Work Force Sp. z o. o. – польска кадрова агенція, яка має дуже динамічний розвиток, наразі володіє представництвами в Україні і Німеччині.

Odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za proces zatrudnienia. Nie musisz się martwić konsekwencjami ze strony żadnej z instytucji (PIP, ZUS, US, Straż Graniczna).

Znajomość rynku

Polskiego, ukraińskiego i azjatyckiego - doskonale wiemy, gdzie szukać najlepszych pracowników, gdzie zamieścić ogłoszenie rekrutacyjne i jak komunikować się z kandydatami. Dzięki temu szybko i sprawnie jesteśmy w stanie załatwić wszystko z Twoimi aktualnymi i przyszłymi pracownikami.

Szybkość

Posiadanie własnych oddziałów w wielu krajach pozwala nam na maksymalne skrócenie procesu rekrutacji. Rekrutacja Twoich pracowników przebiegnie w błyskawicznym tempie!

Optymalizacja kosztów

Samodzielna rekrutacja pracowników potrafi kosztować krocie. Dzięki nam zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. Pozostałe środki możesz wykorzystać w dowolny sposób.

Pełna obsługa

Kompleksowo wykonujemy każdą naszą usługę. Zapewniamy nie tylko pełną legalizację pracowników, ale także organizujemy ich transport oraz zakwaterowanie. Nie musisz się więc martwić żadnym z pobocznych aspektów rekrutacji pracowników zza granicy.

Indywidualny opiekun

Doświadczony koordynator będzie do Twojej dyspozycji od pierwszego dnia współpracy. Dzięki temu kontaktujesz się zawsze z osobą, która doskonale zna Ciebie i Twoją sprawę.

Компанії з якими ми співпрацюємо

Залишились питання ?

Наш онлайн - консультант з радістю надасть Вам відповідь
Залишити повідомлення