page

Outsourcing transportu

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól nam znaleźć dla Ciebie najodpowiedniejszego kandydata.
blank

Outsourcing transportu

Gdy cała kadra pracownicza jest już zatrudniona, a sprawy związane z jej pobytem oraz pracą są załatwione, pora wykonać ostatnie szlify, aby wszystko działało perfekcyjnie od A do Z. Jako biuro pośrednictwa pracy zajmujemy się także outsourcingiem transportu, czyli organizowaniem przejazdów z domu do firmy i na odwrót. Ta usługa jest szczególnie potrzebna w przypadku pracowników zza granicy, którzy nie zawsze przyjeżdżają do Polski z własnym samochodem.

blank
blank

Plusy outsourcingu transportu

Warto wspomnieć, że organizacja transportu pracownikom na własną rękę nie jest prostym zadaniem. Najpierw należy znaleźć odpowiednią firmę zajmującą się przewozem ludzi oraz dokładnie ją skontrolować pod kątem posiadanych uprawnień i jakości maszyn. Następnie trzeba skompletować całą masę umów z wieloma wyjątkami i ustępstwami. Ostatecznie konieczne jest też czuwanie praktycznie codziennie nad sposobem działania usług tejże firmy transportowej.

Tylko po co?

Można również skorzystać z gotowej usługi outsourcingu transportu oferowanej przez agencję pracy. W MM Work Force Professional bierzemy na swoje barki wszystkie niuanse związane z organizacją dojazdu Twoich pracowników – od znalezienia firmy transportowej, poprzez sporządzenie wszystkich umów w Twoim imieniu, na organizowaniu całego przedsięwzięcia kończąc. Dzięki temu zyskujesz czas, pieniądze oraz nie musisz mierzyć się ze wszystkimi nerwami z tym związanymi.

blank
blank

Kiedy outsourcing transportu sprawdzi się najlepiej?

Najlepszą sytuacją na zdecydowanie się na outsourcing transportu jest ta, gdy pracownicy mieszkają w jednej prostej linii na drodze do firmy lub zupełnie w tej samej dzielnicy. Jednak nie jest to jedyna możliwość, w której outsourcing transportu się sprawdza!

Zdecydowanie warto na niego postawić szczególnie w momencie, gdy miejsce pracy znajduje się na uboczu – z dala od miasta oraz ruchliwych dróg. W takim przypadku nawet najlepiej zorganizowana komunikacja miejska może nie być odpowiedzią na problem dojazdu pracowników do biura bądź zakładu. Oczywiście plusem zorganizowanego transportu nad publicznym jest także to, że stawia się zawsze na czas oraz jest zarezerwowana dla określonej grupy ludzi. Koniec z problemem pracowników zmęczonych poranną podróżą!

Pełna kompleksowość

Zatrudniając pracowników, szczególnie zza granicy, należy wziąć pod uwagę jak największą ilość aspektów, które z punktu widzenia tych osób będą istotne. Organizacja dojazdu do miejsca pracy jest jedną z nich, ale nie jedyną. Warto więc postawić na firmę, która wykonuje swoje usługi kompleksowo. Zatrudnienie i legalizacja pracowników to zupełne podstawy, ale należy także wziąć pod uwagę m.in. skorzystanie z leasingu pracowniczego lub użycie usługi payroll. Sprawią one, że prowadzenie firmy, a zwłaszcza spraw związanych z HR, staje się banalnie proste oraz opłacalne. Warto więc przyjrzeć się pełnej gamie rozwiązań, które może dostarczyć wybrana przez Ciebie agencja pracy.

 

blank
blank

Dlaczego MM Work Force Professional?

Odpowiadając na poprzedni akapit – przede wszystkim wykonujemy nasze usługi kompleksowo. Dla nas najwyższą wartością jest zadowolenie klienta, które na bieżąco mierzymy wraz z każdą podjętą przez nas współpracą. W naszych celach jest przede wszystkim świadczenie usług na takim poziomie i z taką precyzją, by przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na działanie z nami, mogli z czystym sumieniem polecać naszą agencję innym. W naszej pracy stawiamy na przejrzystość wszystkich dokonywanych działań oraz bezpośredni kontakt z klientem.

Chętnie pomagamy w każdej, nawet najbardziej błahej kwestii oraz rozwiewamy każde wątpliwości naszych wspólników. Potrafimy to robić ze względu na bieżące zorientowanie w sprawach każdego z Państwa, a także dzięki wiedzy o aktualnym prawie związanym z zatrudnianiem pracowników. Nasza kadra składa się wyłącznie z ekspertów, którzy mieli już do czynienia z nawet najtrudniejszymi przypadkami. To wszystko sprawia, że doświadczenie MM Work Force Professional jest czymś, z czego naprawdę warto skorzystać.

blank
blank

Masz pytanie?

Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze odpowiedniej oferty
blankZostaw wiadomość